אודות בית הספר לקראטה JKS ISRAEL

עמותת "בית הספר לקראטה" של JKS Israel פעילה ברמת-גן במגוון מרכזי חוגים של "מפעלי בית עמנואל": ניצנים, יהל"ם וערמונים, עתיד וחשמונאים.
העמותה הוקמה במטרה לפתח ולקדם את אומנות הקאראטה בישראל. המייסדים, סנסיי ניר יגר וסנסיי רן חן, החלו לאמן ברמת-גן בסוף שנות התשעים. מאז ועד היום העמידו מאות חניכים, הממשיכים את הדרך ומתאמנים בדבקות כל שבוע. 
פעילות הקראטה כוללת 2-3 אימונים שבועיים, סמינרים עם מאמנים אורחים מיפן, מבחני דרגה רשמיים, יציאת חניכים למחנות אימון ביפן ובאירופה, מחנות אימון קיץ בקיבוץ בסגנון יפני אותנטי, ואליפויות לאומיות ובינלאומיות. מקיימים מדי שנה את אליפות ר"ג הפתוחה בקראטה.
כמו כן מקיימת העמותה מגוון פעילויות העשרה לחניכים ותמיכה בקהילה, כגון: אימוני חוויה להורים וילדים, סדנאות להגנה עצמית לנערות ונשים, הופעות ראווה בשבוע הבריאות והחינוך הגופני בבתי הספר, אימונים בטבע, הופעות חניכים בפני ילדים המאושפזים בבתי חולים, מרתון לילה של 12 שעות, חילופי חניכים ומדריכים בין הסניפים השונים, שילוב ילדים נפגעים וילדים מהחינוך המיוחד באימונים ועוד...

תקנון  העמותה

קראטה  הוא  גם  ספורט

לחניכים וחניכות המתעניינים מאוד בזירה התחרותית, אנו מאפשרים מסגרת של נבחרת לאומית, המתחרה בחו"ל באליפויות אירופה ועולם כל שנה. הנבחרת מלווה בצוות של מאמן, מדריך כושר, פסיכולוגית ספורט וקפטן, ומתאמנת בהיקף שעות אימון נרחב. 
בחודש נובמבר 2010 ארחה העמותה את אליפות אירופה בקראטה, בהיכל הספורט ע"ש זיסמן ברמת-גן. תמונות האירוע נמצאות בגלרייה - תהנו !

כל הזכויות שמורות JKS ©
Share
Powered by DigitalST - בניית אתרים