המלצות

דינה גיפש:

"הבן שלי הגיע לקראטה לסניף יהלום, הדוג'ו של רן חן, בגיל 5 - גן חובה. הוא התחיל בקבוצה עם ילדים בני 5-6. היום הילדים האלו כבר בני 9-10. במשך השנתיים שלוש הראשונות ראיתי כמעט את כל האימונים שלהם. היה מדהים לראות איך האפרוחים הקטנים האלה משתפרים מאימון לאימון, איך הם מפנימים לאט לאט את המסריים העיקריים של הקראטה, איך הם מתבגרים ואיך היחס שלהם לאימון ולחברים בקבוצה הופך להיות בוגר יותר, רציני יותר. אין ספק שחוג קראטה של "בית הספר לקראטה" נותן לילדים הרבה יותר מעבר לסתם לימוד של עוד סוג לחימה, אלא עוזר לחנך אותם בצורה בריאה יותר גם נפשית וגם פיזית. המשיכו כך!"


משפחת לנדסברגר (מתאמנים: האב בועז ושתי הבנות - עדי ושי):

"הקראטה מגבש ומאחד את המשפחה. במסגרת האימונים אנו לומדים דברים חדשים וחווים חוויות, לאחר האימון אנו מספרים על התרגילים שלמדנו ומחליפים חוויות. בבית אנו מתאמנים יחד על תרגילים, קרבות וקאטות, מתקנים אחד את השני, עוזרים ותומכים. לקראת מבחני דרגה אנו מגדילים את מספר האימונים, כאשר כל אחד בתורו עושה קאטה והאחרים נותנים לו הערות לשיפור. באימוני הקראטה אנו משפרים את הכושר הגופני, הדיוק, המהירות, הריכוז, היציבות והכוח, הפעילות המשותפת, נותנת לנו כוח להמשיך ומגבירה את ההנאה שלנו."


משפחת אלשייך (מתאמנים: דור ושיר, אח ואחות):

"הילדים אוהבים מאוד את הקראטה ולא מחמיצים אף אימון. בתי החלה להיות יותר מודעת לכל הנושא של הגנה עצמית. היא שואלת שאלות ומבקשת שאני אעזור לה באימונים בבית. 
כאב לילדים אני מרגיש את הגברת הבטחון העצמי אצלם ואת הרגשת המסוגלות להתמודד עם קשיים. זה מקור גאווה לכל המשפחה וכייף גדול לבוא ולראות אותם באליפויות ובמחנות האימונים בקיץ. יש משהו מרגש בלהיות חלק מקבוצה גדולה ואיכותית כמו החניכים בבית הספר לקראטה... אנחנו מאוד נהנים. המשיכו בפעילות המבורכת שלכם".

כל הזכויות שמורות JKS ©
Share
Powered by DigitalST - בניית אתרים